Optimalizace webu pro vyhledávače a linkbuilding

Jak se dostat do popředí ve vyhledávačích? Tuto problematiku řeší naše služby, takzvaná optimalizace www neboli optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače jako je Google nebo Seznam. Máte vlastní stránky a chcete se dostat do popředí v těchto vyhledávačích? Pak to nebude problém. Zajistíme vám individuální a profesionální přístup a příjemnou spolupráci. S čímkoliv pomůžeme a vše zařídíme.
Celé téma je poněkud obšírné a rozsáhlé, proto si nyní sdělíme pouze základní procesy našich služeb. Týkají se zejména on-page a off-page faktorů.
prázdný sešit

On-page a off-page faktory

         1.         On – page faktory
Tímto označením se dostáváme do problematiky nastavení webu. Mezi on-page faktory se řadí hledání a výběr klíčových slov a také analýza vašich webových stránek.
Klíčová slova – Klíčová slova hrají tu nejdůležitější úlohu. Často na nich závisí celý úspěch, protože jakmile bychom zvolili klíčová slova špatně, mohly by být naše služby neefektivní, proto je velice důležité zvolit taková slova, která budou mít vysokou kvalitu.
Analýza – Podíváme se na vaše internetové stránky. Zkontrolujeme veškerá potřebná data, případně chyby napravíme. Analýza je tedy dalším, druhým krokem za úspěchem.
velké G a mobil
         2.         Off – page faktory
Zde se nachází takzvaný linkbuilding. Jakmile jsou vaše stránky správně nastaveny, řešíme linkbuilding tedy tvorbu zpětných odkazů. Budování linkbuildingu by mělo být pravidelné. Jen tak docílíte požadovaného pozitivního výsledku. Maximální a dlouhodobý účinek je zaručen, až po dlouhodobější spolupráci. Proto často doporučujeme, například při jednorázové spolupráci, měsíční opakování našich služeb. Nákupy nějakých SEO balíčků totiž není vůbec efektivní.
PR články – psaní základního typu článků. Nízká cena a vysoký efekt.
Revoluční PR články – Nové revoluční PR články verze 2.0. Ještě více efektivity ve článcích a dlouhodobější výsledky.
Tematické PR články – Píší se na tematické weby a jedná se o revoluční PR články.
Kompletní SEO správa – Zajistíme pro váš všechno potřebné od A až do Z.

4/5 - (17 votes)