Speciální místo pro muzea, umělce, ale i sportovní týmy

Muzea, umělci, ale i sportovní týmy ze Spojených států Amerických a Brazílie nyní dostanou více prostoru pro sdílení svých informací. K dispozici pro ně bude speciální nástroj zvaný Google Posts, který jim umožní nahrávat data přímo na servery Google a zobrazovat je ve vyhledávání přesněji a častěji.
 
Co je Google Posts?
Google Posts začalo jako malý projekt, který byl spojen s volbami v USA a který měl nabídnout přímé a jednoduší sdílení informací, které se zobrazují ve vyhledávání. Postupně se tento experiment rozšířil i do menších obchodních skupin a nyní se dočkal většího rozšíření, které se zaměří na muzea, umělce, sportovní týmy a sportovní ligy.

Sekce „Posted by owner“ je místem, kde se zobrazí obsah přidaný vybranou entitou. Tento obsah je přímo nahraný na servery společnosti Google a lze jej všechen vidět na jedné stránce právě v této kategorii.
 
Výsledky, které po zadání požadavku získáme, přitom nemusí být hned viditelné. V mnoha případech se objevují na spodní straně vyhledávání a nabízí víc přidaných témat, akcí nebo článků.
 
Baseballové týmy
Baseballové týmy patří mezi průkopníky v tomto systému a využívají tuto výhodu takřka pravidelně. New York Yankees, the San Francisco Giants nebo Chicago Cubs pravidelně využívají služby Google Posts a usnadňují svým fanouškům přístup k informacím.
 
I přes to, že je služba dostupná jen pro Spojené státy Americké a Brazílii, využívají ji i dva anglické fotbalové týmy a to konkrétně Liverpool Football Club a Manchester City.
 
Muzikanti a zpěváci mají tuto možnost již nyní, zatím ovšem jen v Brazílii.
 
Plošné využití Google Posts
Společnost Google nezveřejnila data o tom, kolik organizací tento systém využívá a jejich počet tak můžeme pouze odhadovat. Podle dostupných indicií se ale jedná o více než 34 000 organizací, které vlastní účet k této službě.
 
Google také potvrdil, že experimentální použití pro americké volby je již vypnuto a že oba účty (Hillary Clinton, Donald Trumph) byly smazány. Pozastavena byla také podpora pro televizní show, festivaly nebo módní přehlídky.
 
U malých obchodních organizací můžeme zmínit například Escape Pod Comics nebo A Healthy Choice Massage and Day Spa, které pokračují ve využívání této služby.

4.1/5 - (28 votes)