Google Vyhledávání obrázků spouští nové okénko s přehledem obrázků

Po více než měsíci testování to vypadá, že Google konečně spustil nový design a uživatelské rozhraní pro okénko přehledu obrázků ve Vyhledávání Obrázků na Google. Nové okénko nyní ukazuje obrázek ve větším rozlišení, s více detaily ohledně daného obrázku a také podobné obrázky. Také se okénko drží pravé strany, takže můžete kolečkem myši projet celé detaily, aniž byste posunuli protější stranou, takže vidíte více obrázků najednou.
 

Testování.
 
Google právě nyní testoval všechny variace nového přehledového okénka ve výsledcích obrázkového vyhledávání Google celé měsíce. Tady jsou některé odkazy na předchozí testy a vzhledy.
{LINK}
https://www.seroundtable.com/google-image-search-test-preview-screen-27363.html
https://www.seroundtable.com/google-images-design-test-26241.html
 
Proč by nás to mělo zajímat.
 
Jakákoliv změna způsobu, jakým Google ukazuje výsledky vyhledávání obrázků, může vést ke změnám v provozu na vaši webovou stránku. Takže se mějte na pozoru před jakýmikoliv změnami ve vašem provozu na webovou stránku z Google Vyhledávání obrázků.
 
Poznámka
 
Google nyní potvrdil tuto novou funkci, kterou můžete vidět výše a zveřejnil o ní příspěvek na svém blogu – https://www.blog.google/products/search/pick-idea-and-make-it-happen-google-images/.
 

4/5 - (10 votes)